Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
2
Saņēmējs
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Saņemt pakalpojumu

Elektroniskajā datu vākšanas sistēmā (EDV) var iesniegt veidlapas un anketas elektroniski gan uzņēmumu, gan mājsaimniecību un fizisko personu apsekojumos. Fiziskās personas pieslēdzas sadaļā "Pieslēgties EDV e-aptaujām un un e-veidlapām.
Juridiskās personas, kuras jau ir reģistrējušās, pieslēdzas sadaļā "Pieslēgties EDV reģistrētiem lietotājiem, jaunie lietotāji pieslēdzas sadaļā "Reģistrēšanās pieteikums juridiskām personām"
Respondenti (juridiskās personas) tiek reģistrēti kā Centrālās statistikas pārvaldes Elektroniskās datu vākšanas (EDV) sistēmas lietotāji. EDV sistēma nodrošina iespēju respondentiem elektroniski aizpildīt veidlapas, pārbaudīt ievadīto informāciju, veicot vienkāršākās datu pārbaudes, un iesniegt veidlapu Centrālās statistikas pārvaldei. Respondentiem (juridiskām personām) ir pieejamas aizpildītās veidlapas par pēdējiem trīs gadiem. Tās var apskatīt un izdrukāt.
Saziņa ar respondentiem tiek īstenota izmantojot oficiālo e-adresi, ja respondents tādu norādījis atbilstoši Oficiālās elektroniskās adreses likumam.

Procesa apraksts

 1. Reģistrēšanās sistēmā
  Juridiskās personas, lai kļūtu par EDV sistēmas lietotāju, aizpilda reģistrēšanās pieteikumu: https://e.csp.gov.lv - Reģistrēšanās pieteikums juridiskām personām.
  Centrālā statistikas pārvalde divu darba dienu laikā pēc iesnieguma saņemšanas reģistrē respondentu, nosūtot identifikatoru un sākotnējo paroli uz norādīto lietotāju elektroniskā pasta adresi.
  Fiziskās personas autentificējas EDV sistēmā, izmantojot Latvija.lv ikonu - Pieslēgties EDV e-aptaujām un e-veidlapām.

 2. Aizpildīt un iesniegt veidlapas
  1. Fiziskās personas anketu var aizpildīt un iesniegt elektroniski EDV sistēmā, izmantojot portāla www.latvija.lv autentifikācijas rīkus (eID, eParaksts, eParakstsmobile un internetbanku autentifikācijas rīkus).
  2. Juridiskās personas veidlapas var aizpildīt un iesniegt elektroniski EDV sistēmā:
  2.1. ievadot lietotājvārdu un paroli.
  2.2. izmantojot portāla www.latvija.lv autentifikācijas rīkus (eID, eParaksts, eParakstsmobile un internetbanku autentifikācijas rīkus)

Saņemt pakalpojumu

Uzziņas par pakalpojumu