Informācijas pieprasījumiem, izziņām, konsultācijām, informācijai par maksas pakalpojumiem sazinies pa tālruni 67366922 vai raksti e-pastu uz info@csb.gov.lv.

Konsultanti palīdzēs atrast statistisko informāciju par Latviju un citām valstīm. Konsultācijas sniedzam iespējami ātri un bez maksas.

Ja nepieciešamie statistikas dati nav pieejami CSP datubāzē vai publikācijās (tie nav iekļauti oficiālās statistikas programmā), bet tos ir iespējams aprēķināt, CSP konsultants izveidos Jums piedāvājumu maksas pakalpojumam un nosūtīs Jums datu sagatavošanas izmaksas un termiņu.

Dati tiks sagatavoti pēc Jūsu piekrišanas saņemšanas. Jums tos nosūtīsim pēc rēķina apmaksas.

Maksas pakalpojumu cenrādis

Sagatavotos datus var saņemt:

  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu), maksājot ar pārskaitījumu,
  • CSP Informācijas centrā, maksājot par informācijas sagatavošanu uz vietas vai ar pārskaitījumu,
  • pa pastu, maksājot ar pārskaitījumu.

Informācijas centrs (bibliotēka) Lāčplēša ielā 1 atvērts darbdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00 pēc pieprasījuma, iepriekš vienojoties pa tālruni 67366922.

Ikvienam interesentam CSP Informācijas centra lasītavā ir pieejami visi Latvijas statistikas izdevumi, citu valstu publikācijas (statistikas gadagrāmatas, un citi datu krājumi), kā arī Eurostat, Pasaules Bankas, Starptautiskā Valūtas fonda, starptautisko organizāciju (ANO, OECD) izdevumi, kas kopā veido lielāko lasītājiem pieejamo statistiskās informācijas izdevumu kolekciju Latvijā.

Lasītavā esošie izdevumi netiek izsniegti līdznešanai, taču ikviens var strādāt lasītavā vai nokopēt nepieciešamo informāciju.

Informācijas centrā ir iespējams arī iegādāties drukāto izdevumu “Latvijas statistikas gadagrāmata”.