Cena
Skatīt maksājumus
Izpildes termiņš darba dienās
4
Saņēmējs
Jebkura persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Saņemt pakalpojumu

Centrālā statistikas pārvalde pēc pieprasījuma sniedz oficiāli apstiprinātas izziņas par statistikas rādītājiem, piemēram patēriņa cenu indeksu (inflāciju), mēneša vidējo bruto darba samaksu vai citiem rādītājiem.

Ja nepieciešamie statistikas dati nav publicēti oficiālās statistikas portālā (tie nav iekļauti oficiālās statistikas programmā), bet tos ir iespējams aprēķināt, CSP konsultants izveidos piedāvājumu maksas pakalpojumam un nosūtīs Jums datu sagatavošanas izmaksas un termiņu.

Procesa apraksts

  1. Informācijas pieprasīšana
    Sūtiet informācijas pieprasījumu uz e-pastu info@csp.gov.lv, e-adresi vai pa pastu Centrālajai statistikas pārvaldei, Lāčplēša ielā 1, Rīga, LV-1010. Iesniegumā jānorāda iesniedzēja vārds, uzvārds (juridiskai personai - nosaukums, PVN reģistrācijas numurs un bankas rekvizīti), dzīves vieta (juridiskā adrese), tālrunis. Norādiet Jums vēlamo saņemšanas un apmaksas veidu: a) uz e-pastu/e-adresi parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, b) pa pastu, c) CSP Informācijas centrā. CSP konsultants izveidos piedāvājumu un nosūtīs Jums sagatavošanas izmaksas un termiņu. Izziņa tiks sagatavota pēc Jūsu piekrišanas saņemšanas. Jums to nosūtīsim pēc rēķina apmaksas.

  2. Informācijas saņemšana
    Saņemšanas veidi: e-pasts, e-adrese, pasta adrese vai CSP Informācijas centrā (Lāčplēša ielā 1, Rīgā).

Maksājumi

Pozīcija Cena
Standarta izziņa par vienu rādītāju un periodu 11.24 EUR
Papildu rādītājs vai periods standarta izziņā 3.15 EUR
Standarta izziņa par vienu rādītāju un periodu 11.24 EUR
Papildu rādītājs vai periods standarta izziņā 3.15 EUR

Saņemt pakalpojumu

Uzziņas par pakalpojumu

Komunikācijas daļa

info [at] csp.gov.lv