Attēls ar kreisajā pusē portatīvajiem datoriem, labajā puse aptaujas nosaukums

Jūs esat saņēmis šo vēstuli, jo tikāt izvēlēts aptaujai ar nejaušas gadījuma izlases metodi.

Atbilstoši spēkā esošajiem Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir tiesīga vākt un apstrādāt personu datus. Mēs nodrošinām Jūsu sniegto datu aizsardzību un konfidencialitāti. Plašāku informāciju par datu drošību un apstrādi Jūs varat iegūt tīmekļa vietnē csp.gov.lv/lv/privatuma-politika.

Intervijas internetā

E-anketu var aizpildīt vietnē e.csp.gov.lv no 23. janvāra līdz 28. februārim, autorizējoties, izmantojot internetbanku, e-parakstu vai e-identifikācijas karti.

E-anketu varēs aizpildīt tikai tā persona, kurai adresēta vēstule un to būs iespējams izdarīt vienā vai vairākās autorizēšanās reizēs.

E-anketas aizpildīšanas pamācība .

Telefona vai klātienes intervijas

Ja Jums līdz 28. februārim nav iespējas aizpildīt e-anketu, periodā no 1. marta līdz 8. jūnijam CSP intervētājs ar Jums sazināsies pa tālruni, lai veiktu telefoninterviju vai ieradīsies Jūsu dzīvesvietā, lai veiktu interviju klātienē. Intervētāja identitāti iespējams pārbaudīt CSP tīmekļa vietnē vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80008811. Ierodoties klātienē, intervētājs uzrādīs CSP darbinieka apliecību ar fotogrāfiju.

Jebkuru citu jautājumu, saistītu ar aptauju, gadījumā lūdzam zvanīt uz iepriekš minēto bezmaksas tālruni vai rakstīt e-pastu: ikt@csp.gov.lv.